Pirkt Akumulātora putekļu sūcējs hoover hf18rxl 011 18v tikai pie mums 95.00 eiro. Piegāde visā Latvijā | Mtehnika.lv

Akumulātora putekļu sūcējs Hoover HF18RXL 011 18V

Ražotājs: Hoover
Modelis: HF18RXL 011
Daudzums: Nav noliktava
Garantija: 6 mēneši
Piegāde: 2-3 dienu laikā
Preces stāvoklis: Mazlietots

  • Cena:
    115.00€95.00€
  • Jaunas preces cena: 186.00€


Ja Jūs vēlaties iegādāties šo preci, bet par citu summu, piedāvājiet savu cenu, mēs apsvērsim jūsu piedāvājumu
Piegāde visā Latvijā (Omniva, DPD, Express pasts, Pasta nodaļas)
Bezmaksas piegāde Daugavpilī
Apmaksa: caur internetbanku, kredītkarti / debetkarti, apmaksa pēc saņemšanas

Izmantojiet labāko no abām pasaulēm: ar Hoover daudzfunkcionālo tīrīšanas sistēmu. Pateicoties vieglajam un veiklajam dizainam, jūs varat sasniegt pat šaurākos stūrus un tīrīt grīdas un visu, kas virs tiem atrodas jūsu mājās. Tajā pašā laikā H-FREE nodrošina pietiekami daudz enerģijas, lai tīrītu visu māju.


Plaši aksesuāri

Motorizēto suku sloksni var viegli noņemt tīrīšanai vai pārvēršanai "dziļas kopšanas veltnī" (dziļā tīrīšana), lai maigi un efektīvi notīrītu cietās grīdas un jutīgās virsmas. Paklāju un flīžu efektīvai tīrīšanai izmantojiet "Intensīvas grīdas rullīti".


integrēta rokas ierīce

H-FREE ir bezvada nūju putekļsūcējs ar integrētu bezvadu putekļsūcēju un pilnībā aprīkots ar piederumiem. Ar darbības laiku līdz 25 minūtēm un bez ierobežojumiem, izmantojot kabeli, tas ir lieliski piemērots visu virsmu tīrīšanai visvienkāršākajā veidā, piemēram, zem mīkstajām mēbelēm vai uz griestiem, bez nepieciešamības pastāvīgi mainīt kontaktdakšu.


Vienkāršākā konteinera iztukšošana

Praktiskā iztukšošanas sistēma ļauj ātri un viegli iztukšot H-FREE, lai jūs nekad nesaskartos ar putekļiem un netīrumiem.


Inovatīvs HLab Flat & Drive uzgalis

Jūs varat pārslēgties no 90 ° uz 180 ° bez laika, lai varētu prasmīgi braukt apkārt objektiem, vakuumā stūros un zem mēbelēm, jo ​​pat vislētākās vietas var sasniegt bez piepūles.