Pirkt Gaisa dzesētājs arctic air ultra gs18009 tikai pie mums 22.00 eiro. Piegāde visā Latvijā | Mtehnika.lv

Gaisa dzesētājs Arctic Air Ultra GS18009

Atlaide: -21%
Modelis: GS18009
Daudzums: Nav noliktava
Артикул: 17000
Garantija: 6 mēneši
Piegāde: 2-3 dienu laikā
Preces stāvoklis: Mazlietots

 • Cena:
  28.00€22.00€
 • Jaunas preces cena: 40€


Ja Jūs vēlaties iegādāties šo preci, bet par citu summu, piedāvājiet savu cenu, mēs apsvērsim jūsu piedāvājumu
Piegāde visā Latvijā (Omniva, DPD, Express pasts, Pasta nodaļas)
Bezmaksas piegāde Daugavpilī
Apmaksa: caur internetbanku, kredītkarti / debetkarti, apmaksa pēc saņemšanas

Arctic Air Ultra apvieno gaisa dzesētāju, mitrinātāju un attīrītāju vienā ierīcē. Uzlabotā "Hydro-chill” tehnoloģija, īpaši klusais ventilators ar trim dažādiem ātrumiem un pilnībā regulējamais priekšējais režģis nodrošina, ka jūs jebkurā vietā varat noregulēt tieši sev piemērotu režīmu. Ierīce ir ārkārtīgi ekonomiska un videi nekaitīga, kā arī jūs to varat izmantot jebkur: birojos, kopmītnēs, kempingos vai viesnīcās.


Izbaudiet svaigu, vēsu un tīru gaisu, lai kur jūs atrastos!

Vai jūs baidāties no vasaras svelmes un grūti panesat karstumu? Gaisa kondicionieri ir risinājums, lai atdzesētu telpu, bet nepārtraukta to darbināšana var izmaksāt ļoti dārgi. Lietojot Rovus Arctic Air Ultra — uzlaboto, kompakto un videi nekaitīgo personīgo gaisa dzesētāju, kas ir jaudīgāks par saviem priekšgājējiem, jūs varēsiet baudīt patīkamu vēsmu ap sevi tikai par dažiem centiem dienā.


Izbaudiet svaigu, vēsu un tīru gaisu, lai kur jūs atrastos!

Twins Arctic Air Ultra ir ideāls risinājums guļamistabām, birojiem, kopmītnēm, lasītavām, kempingiem un daudzām citām vietām! Taču jāņem vērā, ka šī ierīce nepazemina gaisa temperatūru visā telpā, bet gan rada patīkamu komforta zonu tieši ap jums. Vienkārši ielejiet tvertnē ūdeni, pievienojiet ierīci elektrotīklam, piespiediet ieslēgšanas pogu un izbaudiet veldzējošu svaigumu līdz pat 8 stundām tikai ar vienu ūdens uzpildi.


Ierīces noslēpums: uzlabotā "hydro-chill” tehnoloģija

Hydro-chill" tehnoloģija, kas darbojas tikai ar ūdeni, ventilatoru un iztvaikošanas dzesēšanas tehnoloģiju bez freona vai jebkādiem citiem toksiskiem dzesēšanas līdzekļiem.

Iztvaikošanas dzesēšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā dabiski atvēsināt gaisu. Arctic Air Ultra iesūc sauso, karsto gaisu uzlabotajā iztvaikošanas–gaisa dzesēšanas filtrā un modernajā vēsās dūmakas kamerā, un uzreiz to pārvērš mitrā un atsvaidzinošā gaisā.


Mazgājams sūkļa filtrs ar regulējamu priekšējo režģi un ventilatora ātrumu.

Rovus Arctic Air Ultra komplektā ir uzlabots sūkļa filtrs, kuru var mazgāt un viegli nomainīt. Vienkārši izņemiet priekšējo režģi, izņemiet filtru no dzesētāja, noskalojiet ar ūdeni un lietojiet to tālāk. Nav nepieciešami dārgi filtri, kas jāmaina reizi mēnesī. Lai būtu iespējama vēl personīgāka pielāgošana, Arctic Air Ultra ir iebūvēts kluss ventilators ar trim ātrumiem. Tā kā arī priekšējais režģis ir pilnībā regulējams, jūs jebkurā brīdī varat kontrolēt gaisa plūsmu.


Specifikācija

 • 750 ml ūdens tvertne
 • Ar pilnu ūdens tvertni var veikt telpas atdzesēšanu līdz 8 stundām
 • Darbības ātrumi: 3
 • Manuāli regulējamas virziena ribas
 • Jauda: 350 W
 • Klusa darbība
 • Kompakts un pārnēsājams
 • Darbojas no standarta elektrotīkla vai USB pieslēguma