Pirkt Elektriska teikana russell hobbs 21150-70 1.7l tikai pie mums 22.00 eiro. Piegāde visā Latvijā | Mtehnika.lv

Elektriska teikana Russell Hobbs 21150-70 1.7L

Ražotājs: Russell Hobbs
Modelis: 21150-70
Daudzums: 3
Артикул: 10013
Garantija: 6 mēneši
Piegāde: 2-3 dienu laikā
Preces stāvoklis: Mazlietots

  • Cena:
    22.00€
  • Jaunas preces cena: 36.00€


Ja Jūs vēlaties iegādāties šo preci, bet par citu summu, piedāvājiet savu cenu, mēs apsvērsim jūsu piedāvājumu
Piegāde visā Latvijā (Omniva, DPD, Express pasts, Pasta nodaļas)
Bezmaksas piegāde Daugavpilī
Apmaksa: caur internetbanku, kredītkarti / debetkarti, apmaksa pēc saņemšanas

Ja jums patīk baudīt dažādus karstos dzērienus, piemēram, tēju izlasi, kvalitatīvu kafiju vai karstu šokolādi, jums der zināt, ka ūdens temperatūra var ietekmēt dzēriena garšu! Balstoties uz šo informāciju, Russell Hobbs ir radījis Precision Control tējkannu, kas nozīmē, ka nu jūs varat pagatavot karstos dzērienus ar ūdeni, kas uzkarsēts līdz precīzi nepieciešamajai temperatūrai.

Precision Control tējkannai ir maināma temperatūras kontrole ar LCD displeju, lai jūs pavisam viegli varētu iestatīt nepieciešamo temperatūru - no 60° – 100°C. Tai ir 1.7 litru liela tvertne, kas ir pietiekami, lai pagatavotu sešas krūzes vēlamā dzēriena, bet funkcija ‘keep warm’ neļauj ūdenim pārāk ātri atdzist, ja vēl neesat paspējis to izlietot. Šīs tējkannas 360° pamatne ļauj to ērti lietot kā labročiem, tā kreiļiem.

Lai neļautu tējkannai "aizaugt" ar katlakmeni, kas varētu nonākt arī jūsu krūzē, tā ir aprīkota ar izņemamu, mazgājamu filtru, ko var ērti izņemt, izskalot un ielikt atpakaļ. Lai dzērieni garšotu labāk, izmēģiniet Precision Control tējkannu!