Pirkt Krāsošanas komplekts paint maxx tikai pie mums 15.00 eiro. Piegāde visā Latvijā | Mtehnika.lv

Krāsošanas komplekts PAINT MAXX

Ražotājs: Cleanmaxx
Modelis: MAXX
Daudzums: 3
Артикул: 10046
Garantija: 6 mēneši
Piegāde: 2-3 dienu laikā
Preces stāvoklis: Mazlietots

  • Cena:
    15.00€
  • Jaunas preces cena: 25.00€


Ja Jūs vēlaties iegādāties šo preci, bet par citu summu, piedāvājiet savu cenu, mēs apsvērsim jūsu piedāvājumu
Piegāde visā Latvijā (Omniva, DPD, Express pasts, Pasta nodaļas)
Bezmaksas piegāde Daugavpilī
Apmaksa: caur internetbanku, kredītkarti / debetkarti, apmaksa pēc saņemšanas

Remonta komplekts ātrai krāsošanai bez pilieniem, piepildiet ar krāsu, aizveriet vāku un nokrāsojiet

Iepriekšēja maskēšana nav nepieciešama - mikrošķiedras blīves tīrai un vienmērīgai krāsu uzklāšanai - optimāli rezultāti gandrīz uz visām virsmām

Jūs nekad neesat labojis tik ātri, viegli un precīzi! PaintMaxx "EASYmaxx" novērš neglītus plankumus un traipus pēc krāsošanas un kaitinošas maskēšanas! Krāsu vienkārši ielej iebūvētajā krāsas rullīšu tvertnē, vāks ir aizvērts, un viss ir izdarīts! Mīkstais un absorbējošais mikrošķiedras spilventiņš optimāli absorbē krāsu un vienmērīgi to izplata bez pilieniem - ideāli piemērots griestiem!

"EASYmaxx" PaintMaxx ir piemērots tapetes, iekšējām un ārsienām, tātad gandrīz visām virsmām, un to var krāsot jebkurā sienu krāsā. Pat komplektācijā esošie piederumi ir viegli sasniedzami pat grūti aizsniedzamām vietām: malu veltņi un stūru sukas precīzi atveido krāsu līdz minimālam leņķim. Ietaupiet laiku un pūles, jauninot ar EASYmaxx PaintMaxx, un bez pūlēm gaidīsim rezultātus!

Piecu daļu komplekts, kas sastāv no veltņa, malas veltņa, krāsas paplātes, stūra sukas un mērtrauka. Izmēri: (L x R x A): 1 mērglāze (apm. 21 x 15 x 9 cm) - uzpildes daudzums: 1 litrs 1 krāsas veltņa (apm. 24 x 19 x 9 cm) - tvertnes piepildījuma daudzums: 900 ml 1 rullītis (apm. 30,5 x 10,5 x 10 cm) - piepildāmās tvertnes daudzums: 250 ml 1 stūra suka (apm. 20 x 7,5 x 4,5 cm) 1 krāsas trauks (aptuveni 22 x 12 x 1,5) cm)