Pirkt Augļu žāvētājs aicok ggj-320a tikai pie mums 36.00 eiro. Piegāde visā Latvijā | Mtehnika.lv

Augļu žāvētājs Aicok GGJ-320A

Ražotājs: Aicok
Modelis: GGJ-320A
Daudzums: Nav noliktava
Артикул: 10142
Garantija: 6 mēneši
Piegāde: 2-3 dienu laikā
Preces stāvoklis: Mazlietots

  • Cena:
    36.00€
  • Jaunas preces cena: 58€


Ja Jūs vēlaties iegādāties šo preci, bet par citu summu, piedāvājiet savu cenu, mēs apsvērsim jūsu piedāvājumu
Piegāde visā Latvijā (Omniva, DPD, Express pasts, Pasta nodaļas)
Bezmaksas piegāde Daugavpilī
Apmaksa: caur internetbanku, kredītkarti / debetkarti, apmaksa pēc saņemšanas

  • Lielais termostatu diapazons (35–70 ° C) ir pietiekami augsts, lai ievērotu gaļas iztukšošanas drošības prasības, un tagad ir pietiekami zems, lai atbalstītu aktīvos fermentus dārzeņos un augļos. Precīzi temperatūras iestatījumi ļauj dehidrēt dažādu veidu pārtiku piemērotā temperatūrā. Ideāli piemērots pārtikas produktu konservēšanai bez piedevām vai konservantiem.
  • 5 saliekamās paplātes, paplašināma ietilpība. Lai palielinātu ietilpību, pagrieziet paplātes horizontāli par 180 ° atbilstoši norādījumiem uz paplātes roktura. Ar profesionāla dehidrētāja palīdzību jūs varat viegli un droši segt dažādas vajadzības pēc dažāda lieluma žāvētu ēdienu. B. Dabiskas, veselīgas procedūras lolojumdzīvniekiem, žāvēti ziedi amatniecībai, piemēram, kūku rotājumi un citas uzkodas, kas patiks jebkura vecuma bērniem.
  • Jaudīga gaisa žāvēšanas sistēma. Karstu gaisu piespiež caur katru paliktni un savāc no augšas, lai ātri, enerģiski, vienmērīgi un barojoši izžūtu. Nevienu priekšmetu nedrīkst pagriezt. Caurspīdīgi nodalījumi ļauj kontrolēt žāvēšanas progresu uz katras paletes.